PL DE EN
lewy_IMG1.jpeg lewy_IMG10.jpeg lewy_IMG11.jpeg lewy_IMG12.jpeg lewy_IMG2.jpeg lewy_IMG3.jpeg lewy_IMG4.jpeg lewy_IMG5.jpeg lewy_IMG6.jpeg lewy_IMG7.jpeg lewy_IMG8.jpeg lewy_IMG9.jpeg
dobre miejsce dla inwestycji
prawy_IMG1.jpeg prawy_IMG2.jpeg prawy_IMG3.jpeg prawy_IMG4.jpeg prawy_IMG5.jpeg prawy_IMG6.jpeg prawy_IMG7.jpeg prawy_IMG8.jpeg
dobre miejsce na wypoczynek
Dane kontaktowe
UMiG Kolonowskie
ul. Ks. Czerwionki 39
47-110 Kolonowskie

tel.: 77 46 11 140
e-mail:
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Wizyt dzisiaj: 1584
W tym miesiącu: 24849
Ogółem: 3239092

Aktualności

 • 3 lipca 2015

  UWAGA UPAŁY!!!

  W związku z nadchodzącymi upałami prosimy o wzmożenie tzw. czujności i przygotowanie się na ewentualne działania związane z niekorzystnymi skutkami wysokich temperatur.
  W załączeniu poradnik o bezpiecznych zachowaniach w czasie upałów.

  Upały.pdf

 • 1 lipca 2015

  OFERTA MUZEUM WSI OPOLSKIEJ

  Załączeniu wakacyjna oferta Muzeum Wsi Opolskiej: wakacyjna oferta lekcji muzealnych_MUZEUM WSI OPOLSKIEJ.pdf 

 • 1 lipca 2015

  PROSUMENT OPOLSKI

  Idąc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych inwestorów oraz mając na celu upowszechnienie nowoczesnych technologii służących graniczeniu niskiej emisji, wytwarzaniu energii cieplej i elektrycznej oraz wspieraniu inwestycji proekologicznych w regionie, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu przygotował program dający możliwości finansowania przedsięwzięć wspierających zakup i montaż instalacji wykorzystujących rozproszone, odnawialne źródła energii.

  W Urzędzie Miasta i Gminy Kolonowskie informacji na temat programu udziela:

  p. Regina Klyszcz – inspektor ds. rolnictwa i ochrony środowiska
  tel. 774611140 w. 24
  e-mail: 

  Szczegółowe informacje nt. programu znajdziesz TUTAJ

 • 30 czerwca 2015

  GŁOSOWANIE OROT

  Od początku czerwca na portalu narodowym www.polska.travel.pl, trwa głosowanie na największe atrakcje turystyczne polskich regionów. Internauci wybierają spośród najbardziej reprezentatywnych propozycji z całej Polski. W pierwszej turze, głosy oddawano na „Top 5" regionu śląskiego. Przez najbliższe dwa tygodnie głosujemy na reprezentacyjną piątkę województwa opolskiego.

  Sonda znajduje się na stronie: www.polska.travel/hity

  Serdecznie zachęcamy do głosowania.

 • 30 czerwca 2015

  UWAGA  MIESZKAŃCY!

  W związku z ciągłymi  incydentami wysypywania gruzu i różnego rodzaju śmieci komunalnych na działki prywatne za torami ul. Długiej w Kolonowskiem, przy rzece Brzyniczka i do samej rzeki, gdzie z tytułu własności za nieporządek oraz dopuszczenie do dewastacji działek rolnych i wysypywanie śmieci w miejscach do tego nieprzeznaczonych, ścigani są ich właściciele, zwracamy się do wszystkich osób, które dopuszczają się tego czynu jak również osób, które widzą i nie reagują na owe incydenty o zwracanie uwagi ludziom zanieczyszczającym środowisko. Dlaczego z powodu nieuczciwych ludzi mają cierpieć osoby niewinne, które z tytułu własności muszą płacić za sprzątanie czyiś brudów ze swoich działek.

  Gmina Kolonowskie ma dobrze rozwiązany system odbioru wszystkich odpadów komunalnych a nadal zdarzają się incydenty wyrzucania śmieci w lasach, przy drogach, do rzek oraz na działkach rolnych. Nie róbmy tego, a już na pewno nie róbmy tego innym ludziom bo chyba nie było by nam miło, gdyby nas takie coś spotkało.

  Bądźmy wszyscy odpowiedzialni za środowisko wokół nas, gdyż jego stan świadczy o stanie naszej świadomości ekologicznej i kulturze.

 • 30 czerwca 2015

  BADANIA STATYSTYCZNE

  Schowek01.jpeg

 • 30 czerwca 2015

  PROŚBA O GŁOSOWANIE

  Nadleśnictwo Zawadzkie już kolejny raz bierze udział w Plebiscycie Konkursu Modernizacja Roku. Tym razem w kategorii Przemysłowo-inżynieryjne zgłoszona została renowacja – zbiornik małej retencji w oddziale 22 m Leśnictwo Jaźwin, Nadleśnictwo Zawadzkie. Konkurs Modernizacja Roku jest prestiżowym konkursem ogólnopolskim,  w którym zwycięstwo jest doskonałą promocją naszej jednostki. W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie wszystkim pracownikom Urzędu apelu o poparcie Nadleśnictwa Zawadzkie w plebiscycie.

  Głosować można na stronie internetowej:

  http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt/46-zawadzkie.html

  Aby zagłosować trzeba mieć utworzone konto na Facebooku. W konkursie oddać można jeden głos klikając „Lubię to!”. Można udzielić szerszego poparcia, prosząc o udział w konkursie swoją rodzinę i znajomych.

 • 26 czerwca 2015

  UWAGA, ZMIANA ROZKŁADU JAZDY!

  gimbus.jpeg

 • 19 czerwca 2015

  KULTURALNE LATO 2015

  kolonowskie_wakacje.jpeg

  SZCZEGÓŁY W ZAŁĄCZNIKU: WAKACJE DLA DZIECI 2015.pdf

 • 19 czerwca 2015

  ZAPROSZENIE

  Schowek01.jpeg

Odnośniki
Członkostwo
Projekt i realizacja: © 2011-2015 netkoncept.com | skycms